Regulamin

Osada nad Słotwinką
Witamy Państwa serdecznie w naszym obiekcie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.
 
1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji apartamentu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i apartamentu. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia.
4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej.
6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00 rano.Przed wyjściem z apartamentu prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
7. Użytkownicy altany z grillem i paleniskiem zobowiązani są do pozostawienia czystości po zakończonym grillowaniu czy paleniu. Węgiel drzewny, brykiet Goście organizują we własnym zakresie. Istnieje możliwość zakupu drewna do paleniska u właściciela.
8. Wynajęty apartament należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu.
9. Goście apartamentu  zobowiązani są sortować i wyrzucić śmieci do pojemników na zewnątrz.
10. Wcześniejszy wyjazd lub późniejszy przyjazd gościa z przyczyn niezależnych od zarządcy apartamentu nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty. Cena za pobyt liczona jest od łącznej ilości osób przebywających w apartamencie podczas całego pobytu.
11. Dzieci na placu zabaw oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych jak sala gier, kącik zabaw, basen, jakuzzi bawią się i kąpią wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów.
12. Przy korzystaniu z basenu i jakuzzi prosimy o zapoznanie się z regulaminem przy basenie.
13.  Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.
14. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 50 złotych.
15. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
16. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking monitorowany jest bezpłatny oraz niestrzeżony.
17. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
18. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu.
19. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
20. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.
21. Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu prosimy o sprawdzenie, czy jest on zamknięty. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia rzeczy będących wyposażeniem apartamentu (np. ręczniki, koce, poduszki, urządzenia, itd). Prosimy o dbanie o wynajęty apartament, o wyłączanie zbędnego oświetlenia, zamykanie okien i zakręcanie wody.
22. W apartamencie obowiązuje zakaz palenia tytoniu i innych używek.
23. Wszelkie usterki urządzeń znajdujących się w apartamencie należy zgłaszać natychmiast obsłudze apartamentu. Gość, który umyślnie lub przez niewłaściwe użytkowanie zniszczy wyposażenie apartamentu zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszta.
24. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.
Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.
Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie.
Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia
 
Właścicielka i pracownicy Apartamentów w „Osadzie  nad Słotwinką”
 

 • "Das Frühstück war sehr gut. Sehr nettes Personal und die Unterkunft ist sehr gut gelegen und ruhig. Unser Hund hat sich dort auch sehr wohl gefühlt. Wir kommen bestimmt wieder."
  Aga
  Google
 • "Rund um alles perfekt. Frühstück war lecker Zimmer war schön eingerichtet und personal war sehr freundlich und ist auf jeden Wunsch eingegangen."
  Tomasz
  Facebook
 • "Ferienhäuser czyściutkie i pachnące, super wyposażone, z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na wypoczynek z małym dzieckiem :)"
  Asia
  Booking.com
 • "Wir waren Ende Juni / Anfang Juli hier und würden immer wieder hierherkommen. Der Besitzer und das Personal sind sehr freundlich, aufmerksam und sprechen auch deutsch."
  Katarzyna
  Google
 • "Sehr gute Unterkunft, breiswerd, und das Meer ist nur 10, Minuten zu Fuß entfernt."
  Newtter
  Facebook
 • "Saubere Zimmer, freundlicher Service, leckeres Frühstüc ."
  Aleksandra
  Booking.com
© Osada nad Słotwinką